MPR SERWIS

Praca

Serwisant

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych.

Praca w charakterze serwisu mobilnego urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych.

Główne zadania pracownika:

Naprawa, konserwacja i serwisowanie w/w urządzeń i instalacji

Niezbędne kwalifikacje:

– Wymagane doświadczenie/znajomość w w/w branżach
– Znajomość budowy, działania oraz serwisowania urządzeń z w/w branż.
– Prawo jazdy kat. B

Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

Poszukujemy pracowników również z województwa lubuskiego. Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy z zainteresowaniem na dokumenty aplikacyjne biuro@mpr-serwis.pl, tel: 798 591 305

Monter

Monter urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych.

Montaż urządzeń i instalacji – branż klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo

Wymagane doświadczenie/znajomość w w/w branżach
Znajomość budowy, montażu jednej z branż.
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Poszukujemy pracowników również z województwa lubuskiego. Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy z zainteresowaniem na dokumenty aplikacyjne biuro@mpr-serwis.pl, tel: 798591305

Magazynier

Magazynier, zaopatrzeniowiec

Praca w firmie z branży instalacji sanitarnej – klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych.

kompletowanie zamówień,
odbiór materiałów od dostawców
prace magazynowo – inwentaryzacyjne

Mile widziana znajomość w/w branż
Prawo jazdy kat. B

Zatrudniamy na ½ etatu na podstawie umowy o pracę.

Chętnie przyjmiemy do pracy również rencistę lub emeryta.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy z zainteresowaniem na dokumenty aplikacyjne biuro@mpr-serwis.pl, tel: 798591305